KIM JESTEŚMY?

NoToSport.pl to regionalny portal sportowy obejmujący swoim zasięgiem powiaty nowodworski i legionowski. Piszemy o sporcie w Nowym Dworze Mazowieckim, Legionowie, Nasielsku, Wieliszewie, Jabłonnie, Zakroczymiu, Pomiechówku, Czosnowie, Leoncinie, a wkrótce poszerzymy swój zasięg o Serock i Nieporęt.

Nasz zespół redakcyjny tworzą młodzi, wykwalifikowani ludzie, którzy są adeptami i absolwentami studiów dziennikarskich lub nauk humanistycznych, a sportem interesują się od lat. Młody, nowoczesny, profesjonalny i innowacyjny zespół codziennie tworzy materiały dziennikarskie, które są publikowane na naszym portalu.

Do stworzenia nowoczesnego projektu skłoniły nas odczucia, że w naszym regionie brakuje medium w pełni poświęconego tematyce sportowej nie tylko klubów piłkarskich, siatkarskich czy koszykarskich, którymi żyją kibice. Brakowało nam także bliskości z mieszkańcami, informacji o ich osiągnięciach sportowych i propagowania zdrowego życia poprzez aktywność fizyczną.

Statystki, które osiągnęliśmy już w pierwszych miesiącach istnienia portalu, uświadomiły nas, że to był strzał w „10”!

Miesięcznie docieramy do ponad 6000 realnych czytelników naszej strony, a to przekłada się na ponad 20 000 odsłon! Co stawia nas w ścisłej czołówce wśród prasy lokalnej.

DLACZEGO WARTO REKLAMOWAĆ SIĘ U NAS?

W naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na: NOWOCZESNOŚĆ, PROFESJONALIZM I INNOWACJĘ. Jako pierwsze medium w regionie jesteśmy w stanie określić dokładny target naszych czytelników i w pełni zoptymalizować Państwa potrzeby reklamowe.

Będziemy dumni mogąc współpracować, świadcząc usługi oferowane przez nasze medium, jak reklama, PR czy patronat medialny nad imprezami sponsorowanymi przez regionalne firmy. Swoje działania wspieramy mediami społecznościowymi, które wzbogacają szeroką ofertę usługowo-medialną naszego portalu.

  • NOWOCZESNOŚĆ

   Jako pierwsze medium wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki pracy dziennikarskiej.

  • PROFESJONALIZM

   Służymy radą i pomocą, aby lokalnie wesprzeć działania marketingowe Państwa firmy. Budujemy nową jakość usług reklamowych w naszym regionie.

  • INNOWACJA

   Jako pierwsi na rynku  lokalnym przeprowadzamy transmisje na żywo z imprez sportowych. Jako pierwsi oferujemy także reklamy wideo przed naszymi materiałami.

BANER TOP

Reklama graficzna wyświetlana na stronie głównej oraz każdej podstronie i zakładce.

BANER A, BANER B

Reklama graficzna wyświetlana na stronie głównej oraz newsach.

BANER C

Reklama graficzna wyświetlana na stronie głównej oraz newsach.

BANER D (śródtekstowy)

Reklama graficzna wyświetlana w newsach między treścią.

POP-UP (wyskakująca na powitanie)

Reklama graficzna wyskakująca realnemu użytkownikowi raz na dobę przy pierwszym wejściu na stronę. Wymaga od użytkownika zamknięcia, aby mógł dotrzeć do treści strony.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reklama w formie artykułu przygotowanego przed reklamodawcę. Wyświetlana w lewym górnym rogu slidera w wersji PC, a w wersji mobilnej na drugim miejscu. Dodatkowo oferujemy przygotowanie oraz dodatkową publikację w social media (Facebook).

REKLAMA WIDEO

Reklama w formie filmowej, Renderowana razem z filmem lub wczytywana w PLAYER zainstalowany na stronie. Wyświetla się przed obejrzeniem materiału wideo i nie ma możliwości jej pominięcia.

REKLAMA W CZASIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Nasz portal przeprowadza transmisję na żywo z wybranych wydarzeń sportowych. Indywidualnie z reklamodawcą możemy ustalić wyświetlenie reklamy w czasie trwania transmisji.