Siatkówka: Piątkowa przystawka w turnieju finałowym

Siatkówka

Siatkarki Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczynają w piątek, 26 kwietnia fazę finałów o awans do I ligi. Nowodworzanki w pierwszym meczu podejmą UKŻPS Coccodrillo Kościan. 

Zawodniczki NOSiR-u stoją przed ogromną szansą na awans. Trzeba będzie jednak włożyć sporo pracy, by spełnić marzenia o promocji do wyższej ligi. Co ciekawe, zarówno nowodworzanki, kościanki jak i częstochowianki w ubiegłym roku odpadły już w półfinałach. Tegoroczny turniej zapowiada się więc wyśmienicie.

Pierwszą przeszkodą podopiecznych Bartka Kujawskiego jest zespół UKŻPS Coccodrillo Kościan, który tylko pozornie wydaje się jednym z łatwiejszych w turnieju finałowym. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

W drugim piątkowym spotkaniu najgroźniejszy rywal NOSiR-u – San-Pajda Jarosław zmierzy się z Częstochowianką Częstochowa. Prawdopodobnie będzie to najciekawsze piątkowe spotkanie, bowiem Częstochowianka wygrała swoją grupę półfinałową i wydaje się być w stanie nawiązać walkę z San-Pajdą.

Piątkowe spotkania będą niezwykle istotne w walce o zajęcie premiowanych awansem miejsc. Szczególnie w obliczu sobotnich spotkań, w których NOSiR zagra z San-Pajdą, a Częstochowianka z Kościanem.

Turniej odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w hali przy ul. Młodzieżowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Piątek, 26.04

  • 16:00 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – UKŻPS Coccodrillo Kościan
  • 18:30 SAN-Pajda Jarosław – Częstochowianka Częstochowa