NOSiR Wicemistrzem Mazowsza Młodziczek!

siatkówka młodzieżowa

Za nami finałowy Turniej Mistrzostw Mazowsza Młodziczek. Nowodworskie siatkarki zajęły II miejsce i wywalczyły awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski!

W dniach 2-3 marca w hali NOSiR przy ul. Młodzieżowej odbywał się turniej Mistrzostw Mazowsza Młodziczek w piłce siatkowej. W turnieju wystąpiły zawodniczki: MOS-u Wola Warszawa, Metra Warszawa, LTS-u Legionovii Legionowo oraz NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki.

W całym turnieju najlepsze okazały się siatkarki Metra Warszawa, które w meczu finałowym pokonały nowodworzanki 2:0. W meczu o III miejsce lepsze okazały się dziewczęta z MOS-u Wola Warszawa, pokonując LTS Legionovię Legionowo również 2:0.

Wyniki Mistrzostw Mazowsza Młodziczek:

• Metro Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 2:0 (25:18, 25:20)
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – MOS Wola Warszawa 2:1 (20:25, 25:22, 15:8)
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – LTS Legionovia Legionowo 2:1 (22:25, 25:22, 15:11)
  • Metro Warszawa – MOS Wola Warszawa 2:1 (25:12, 20:25, 15:13)