NOSiR: Młodziczki z awansami [ZDJĘCIA]

siatkówka młodzieżowa

W miniony weekend młodziczki NOSiR-u rywalizowały o awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Obydwa składy nowodworzanek spełniły pokładane w nich nadzieje, a podopieczne trenera Cezarego Tulina ponadto straciły w turnieju tylko jednego seta.

NOSiR I z rocznika 2005/2006 pod wodzą trenera Tulina wywalczył awans do I ligi wojewódzkiej w turnieju, którym Nowy Dwór był gospodarzem. Spotkania rozrywano w sobotę na hali w Publicznym Gimnazjum nr 1 oraz w niedziele na obiekcie nowodworskiego ośrodka sportu i rekreacji przy sportowej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn grających systemem każdy z każdym.

Awansem mogą się również pochwalić Młodziczki II (rocznik 2005), grające do tej pory w VII lidze. Dziewczęta w niedzielę wzięły udział w turnieju rozgrywanym w Lesznowoli. Biało-Niebieskie pokonały gospodynie turnieju, koleżanki z Płońska oraz Izabelina, co pozwoliło im awansować do VI ligi.

Trenerom jak i zawodniczkom serdecznie gratulujemy.

AD

Wyniki poszczególnych spotkań:

NOSiR I – Wrzos Miedzyborów 2:0
NOSiR I – Plas Warszawa 2:0
NOSiR I – MUKS Volley Płock 2:0
NOSiR I – Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:0
NOSiR I – Metro Warszawa II 2:1

NOSiR II -UKS Rutki Płońsk 2:1
NOSiR II – UKS Lesznowola 2:0
NOSiR II – UKS Izabelin 2:1

NOSiR I: Julia Żelazek, Julia Grzelak, Aleksandra Stan, Natalia Staśkowiak, Klara Kempfi, Klaudia Grzywaczewska, Paulina Łuszczyńska, Aleksandra Wysocka, Julia Pałac, Katarzyna Urbiak.

NOSiR II: Natalia Ziemińska, Patrycja Ziółkowska, Ula Bolińska, Klaudia Olejnik, Ewa Zdancewicz, Kasia Mosur, Karolina Łabęda, Monika Gembala.