„Dwóki” i „Trójki” rywalizowały w Nowym Dworze [ZDJĘCIA]

siatkówka młodzieżowa

W sobotę 2 grudnia w hali NOSiR przy ulicy Sportowej został rozegrany turniej mini siatkówki dziewcząt „strefy północnej”. W szranki stanęły 42 drużyny w kategorii „dwójek” i 24 ekipy „trójek”. W każdej z nich NOSiR wystawił po 4 zespoły.

Turniej wystartował o godzinie 11:00. W kategorii „dwójek” drużyny zostały podzielone na 7 grup, w których znalazło się po 6 zespołów. Najlepiej z nowodworskich ekip w tej kategorii poradził sobie NOSiR I, który zwyciężył wszystkie swoje mecze. Wśród legionowianek najlepiej radziła sobie Legionovia I.

„Trójki” zostały podzielone na 4 grupy. Pierwsze miejsca w swoich grupach wśród nowodworzanek zajęły dziewczęta z NOSiR-u I i III. Legionovia I zajęła w grupie B 2. miejsce i był to najlepszy wynik osiągnięty przez „trójki” z Legionowa.

Następny turniej wstępnie zaplanowano na 17 lutego przyszłego roku.

Składy „dwójek”

NOSiR I: Lena Zdancewicz, Amelia Zagulska, Amelia Mizerska
NOSiR II: Liwia Smolińska, Eliza Baranowska, Dominika Nowacka
NOSiR III: Maria Ochońko, Maja Burzyńska, Emilia Woźniakowska
NOSiR IV: Marysia Bartosiewicz, Marysia Jankowska

GRUPA A

  1. Lubowidz I – 10 pkt
  2. Polonez Wyszków III – 8 pkt
  3. Perła Złotokłos II – 6 pkt
  4. Lipowiec Kościelny I – 4 pkt
  5. Trójka Kobyłka II – 2 pkt
  6. Legionovia VI – 0 pkt

GRUPA B

  1. NOSiR I – 10 pkt
  2. Lubowidz II – 6 pkt
  3. Polonez W. IV – 6 pkt
  4. Trójka Kob. III – 4 pkt
  5. Perła Zł. III – 4 pkt
  6. Legionovia VII – 0 pkt

GRUPA C

  1. Legionovia I – 8 pkt
  2. Zamek Ciechanów IV – 8pkt
  3. NOSiR II – 6 pkt
  4. Polonez W. – 6 pkt
  5. Trójka Kob. IV – 2 pkt
  6. Perła Zł. IV – 0 pkt

GRUPA D

  1. Polonez W. VI – 10 pkt
  2. Nike Ostrołęka I – 8 pkt
  3. Rutki Płońsk II – 6 pkt
  4. Legionovia II – 4 pkt
  5. NOSiR III – 2 pkt
  6. Trójka Kob. V – 0 pkt

GRUPA E

  1. Nike II – 10 pkt
  2. NOSiR IV – 8 pkt
  3. Mini Volley Żuromin I – 6 pkt
  4. Polonez W. VII – 4 pkt
  5. Zamek Cie. II – 2 pkt
  6. Legionovia III – 0 pkt

GRUPA F

  1. Polonez W. I – 10 pkt
  2. Mini Vol. II – 8 pkt
  3. Rutki Pł. I – 6 pkt
  4. Zamek Cie. III – 4 pkt
  5. Legionovia IV – 2 pkt
  6. G81 Bemowo – o pkt

Składy „trójek”

NOSiR I: Natalia Więcek, Jagoda Jacobson, Amelia Duda, Joanna Drzazgowska
NOSiR II: Gabriela Jaroszczyk, Maja Cegiełki, Nikola Dobras
NOSiR III: Patrycja Reginis, Marcelina Bilińska, Anna Bedus, Martyna Tokarska
NOSiR IV: Paulina Przychodzka, Natalia Smolińska, Alicja Pieluchowska

GRUPA A

  1. Nike II – 8 pkt
  2. Legionovia I – 6 pkt
  3. Polonez W. I – 4 pkt
  4. NOSiR IV – 2 pkt
  5. Lipowiec I – 0 pkt
  6. UKS 307 Mokotów I – 0 pkt

GRUPA B

  1. NOSiR I – 10 pkt
  2. Lubowidz II – 8 pkt
  3. Polonez W. II – 6 pkt
  4. Nike III – 4 pkt
  5. Zamek Cie. I – 2 pkt
  6. Legionovia II – 0 pkt

GRUPA C

  1. Lubowidz I – 10 pkt
  2. NOSiR II – 8 pkt
  3. Zamek Cie. – 6 pkt
  4. Rutki Pł. I – 4 pkt
  5. Polonez W. III – 2 pkt
  6. Legionovia III – 0 pkt

GRUPA D

  1. NOSiR III – 8 pkt
  2. Nike – 6 pkt
  3. Zamek Cie. III – 4 pkt
  4. Legionovia IV – 2 pkt
  5. Trójka Kob. I – 0 pkt
  6. Rutki II – 0 pkt