Siatkówka plażowa: Siostry Balcerowicz na piątkę

Plażówka

Aleksandra i Dominika Balcerowicz zajęły 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej kobiet, które odbywały się w Mysłowicach. Tym samym poprawiły wynik z poprzedniego roku.

Siosty Balcerowicz na Mistrzostwa Polski jechały z nadzieją na poprawę wyniku z ubiegłorocznej imprezy, gdzie zajęły ostatecznie siódme miejsce. Ciężki trening i zaangażowanie ostatecznie się opłaciło, bowiem w Mysłowicach udało im się zająć 5. pozycję w turnieju.

W meczu z reprezentantkami Polski Dorotą Stroga i Martyną Kłoda dziewczyny przegrały 0:2, choć w drugim secie miały 5 punktową przewagę. W rozmowie z nami Dominika Balcerowicz przyznała, że żałują tej niewykorzystanej szansy.

Na pewno szkoda nam tego drugiego seta, ponieważ mecz mógłby się zupełnie inaczej ułożyć. Jednak jesteśmy zadowolone z końcowego wyniku, gdyż udało nam się poprawić wynik z poprzednich mistrzostw, na których zajęłyśmy 7. lokatę. – powiedziała Dominika Balcerowicz.