NOSiR: Zrobiły to! NOSiR coraz bliżej celu [ZDJĘCIA]

NOSiR NDM

W sobotni wieczór siatkarki NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki rozegrały kolejny mecz w II lidze siatkówki kobiet. Nowodworzanki podejmowały we własnej NIKE Węgrów.

Od początku pierwszego seta prowadziły przyjezdne NOSiR kontrolował jednak przebieg gry i po zagrywkach Barbary Adamskiej doprowadził do wyrównania 15:15. Po chwili na zagrywkę weszła Anna Gawęcka i NOSiR wyszedł na prowadzenie. Do końca seta nowodworzanki nie oddały prowadzenia i zwyciężyły 25:20.

Drugi set to pełna dominacja nowodworzanek, które nie dały szans swoim rywalkom. NOSiR pierwszą piłkę setową miał już przy stanie 24:12, jednak Żaneta Kokoszka zaserwowała w aut. W następnej akcji po ataku z drugiej piłki Aleksandry Gogol NOSiR jednak prowadził już w tym spotkaniu 2:0.

W trzecim secie mimo wyrównanego początku nowodworzanki wygrały zdecydowanie. Trener Kujawski dał również szansę debiutu zaledwie 16-letniej Annie Zdancewicz. Nowodworzanki wygrały pewnie 25:17, cały mecz 3:0 i zostały liderkami tabeli.

Kolejny mecz nowodworzanki rozegrają dopiero 22 lutego w Rawie Mazowieckiej z tamtejszym Dargfilem.

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – NIKE Węgrów 3:0 (25:20, 25:13, 25:17)

NOSiR: 6. Aleksandra Balcerowicz, 7. Anna Gawęcka, 11. Justyna Antosiewicz, 4. Żaneta Kokoszka, 3. Karolina Dąbrowska, 5. Barbara Adamska, 8. Dominika Balcerowicz (libero) oraz 14. Joanna Karasiewicz (libero) 10. Katarzyna Jędrzejewska, 2. Aleksandra Gogol, 9. Iga Zmitrowicz, 13. Anna Zdancewicz.