NOSiR w turnieju półfinałowym!

NOSiR NDM

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki wygrał w sobotę na wyjeździe z BAS-em Białystok 3:1. Było to trzecie zwycięstwo nowodworzanek, które dało im awans do turnieju półfinałowego.

Drobne problemy pojawiły się tylko na początku spotkania. W pierwszy secie podopieczne trenera Bartosza Kujawskiego przegrały do 22. W kolejnych trzech wszystko wróciło do normy i nowodworzanki zgodnie wygrały wszystkie partie do 22.

Tym zwycięstwem NOSiR zakończył fazę play-off i zajął pierwsze 1. miejsce w 2. grupie. Oznacza to, że nowodworzanki zagrają w turnieju półfinałowym, który odbędzie się od 11 do 13 maja.

Do turnieju półfinałowego awansowały także zawodniczki Mazovii Warszawa, które pokonały Legionovię II Legionowo. Pewna gry jest także Szóstka Mielec. Czwartym półfinalistą będzie zwycięzca rywalizacji SAN-Pajda Jarosław – AZS UMCS Lublin.

Miejsce rozegrania turnieju nie jest jeszcze znane, ale wiadomo, że ofertę organizacji złożył Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

BAS Białystok – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (25:22, 22:25, 22:25, 22:25)

NOSiR: 3. Karolina Dąbrowska, 4. Żaneta Kokoszka, 5. Barbara Adamska, 6. Aleksandra Balcerowicz, 10. Katarzyna Jędrzejewska, 11. Justyna Antosiewicz, 8. Dominika Balcerowicz (libero)