NOSiR: Szybka przeprawa w meczu ze Spartą [ZDJĘCIA]

NOSiR NDM

W piątkowy wieczór siatkarki Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podejmowały we własnej hali przy ul. Młodzieżowej zajmującą przedostatnią pozycję w ligowej tabeli Spartę Warszawa.

Szybko, łatwo i przyjemnie. Tak najkrócej można opisać w skrócie starcie lidera z Nowego Dworu ze słabo radzącą sobie Spartą. Nowodworzanki pewnie kontrolowały przebieg całego spotkania. Warszawianki nie potrafiły przeciwstawić się gospodyniom w żadnym elemencie gry. NOSiR wygrał to spotkanie w trzech setach kolejno do 25:14 i dwukrotnie 25:10.

Kilka dni wcześniej podopieczne trenera Bartosza Kujawskiego w derbach regionu zmierzyły się na wyjeździe z LTS-em Legionovią Legionowo. Nowodworzanki wygrały to spotkanie 3:1, ale nie było to łatwe spotkanie. Pierwszego seta NOSiR przegrał 21:25, a w kolejnych gospodynie nie poddawały się. Ostatecznie to jednak Biało-niebieskie schodziły z parkietu zwycięskie 25:23, 25:19 i 25:23.

Nowodworzanki wygrały 7. mecz z rzędu i jako jedyna drużyna w grupie II mają na swoim koncie komplet punktów. Następny mecz o ligowe punkty Biało-niebieskie rozegrają na wyjeździe 16 listopada. Zmierzą się wówczas z zespołem AZS-u AWF Warszawa. Natomiast już w środę 13 listopada w II rundzie Pucharu Polski zmierzą się na wyjeździe z III ligowym Libero Aleksandrów Łódzki.

LTS Legionovia Legionowo – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (25:21, 23:25, 19:25, 23:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Sparta Warszawa 3:0 (25:14, 25:10, 25:10)

Fotorelacja z meczu II ligi siatkówki kobiet grupy II pomiędzy NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki a Spartą Warszawa.