NOSiR: Rozczarowujący wynik w Warszawie

NOSiR NDM

W sobotni wieczór NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki zmierzył się w Warszawie z tamtejszą Mazovią w meczu na szczycie drugiej ligi. Nowodworzanki uległy gospodyniom 0:3 i tym samym straciły pozycję lidera.

Mecz lepiej rozpoczęły nowodworzanki. Przez dłuższy czas utrzymywałī się na prowadzeniu. Mazovia zbiegiem meczu się rozkręcała. Najpierw gospodynie doprowadziły do wyrównania. Przez moment gra toczyła się punkt za punkt. W momencie, kiedy podopieczne Roberta Kupisza objęły prowadzenie nie oddały go już do końca zwyciężając 25:17.

Drug set nie miał większej historii. Mazovia prowadziła od początku do końca. W końcówce NOSiR się obudził, obronił 3 piłki setowe, ale na niewiele się to jednak zdało. Mazovia zwyciężyła 25:22. Trzeci set nowodworzanki rozpoczęły niemal idealnie. Po serii zagrywek Aleksandry Balcerowicz było 4:0. Mazovia szybko doprowadziła do wyrównania 6:6. Warszawianki ponownie wyszły na prowadzenie i przeważały do samego końca wygrywając 25:21 i cały mecz 3:0.

NOSiR w tym spotkaniu zagrał zdecydowanie najsłabiej w całym sezonie i poniósł zasłużoną porażkę. Kolejny mecz nowodworzanki rozgrają w sobotę 2 grudnia z ESPES Spartą Warszawa. Mecz ten zaplanowano na godzinę 18:00.

NOSiR: Aleksandra Balcerowicz, Justyna Antosiewicz, Żaneta Kokoszka, Barbara Adamska, Karolina Dąbrowska, Katarzyna Jędrzejewska, Joanna Karasiewicz (libero) oraz Dominika Balcerowicz (libero), Mariola Chudy, Monika Kawa, Aleksandra Gogol, Iga Zmitrowicz.