NOSiR: Pewne zwycięstwo w Węgrowie

NOSiR NDM

W niedzielny wieczór NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki rozegrał mecz 6. kolejki II ligi z NIKE Węgrów. Nowodworzanki okazały się lepsze, wygrywając 3:1.

Mecz ten nie miał większej historii. Pierwsze 2 sety to zdecydowana przewaga NOSiR-u i wygrane 25:14 i 25:13. W trzecim secie trener Bartosz Kujawski zdecydował się dać szansę zawodniczkom, które do tej pory nie miały zbyt wielu okazji do gry. Przez to trzeci set padł łupem NIKE w stosunku 25:14.

Czwarty set NOSiR rozpoczął w wyjściowym zestawieniu. Przyniosło to efekt. Nowodworzanki odrazu zaczęły zyskiwać przewagę. NIKE przez moment próbował jeszcze się odgryzać. W ostatecznym rozrachunku nie przyniosło to efektu. Węgrowianki walczyły do końca, obroniły 3 piłki meczowe, ale to NOSiR wygrał 25:18 i całe spotkanie 3:1.

Kolejny mecz drużyna Bartosza Kujawskiego rozegra w sobotę 18 listopada. Nowodworzanki we własnej hali podejmą Dargfil Rawa Mazowiecka.

NIKE Węgrów – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (14:25, 13:25, 25:14, 18:25)

NOSiR: Aleksandra Balcerowicz, Mariola Chudy, Katarzyna Jędrzejewska, Karolina Dąbrowska, Barbara Adamska, Justyna Antosiewicz, Dominika Balcerowicz (libero) oraz Joanna Karasiewicz (libero), Aleksandra Gogol, Monika Kawa.