NOSiR: Koniec marzeń o I lidze

NOSiR NDM

W miniony weekend w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się turniej półfinałowy o awans do I ligi. Biało-niebieskim przyszło się z mierzyć z zespołami Mazovii Warszawa, San-Pajdy Jarosław oraz Szóstki Mielec.

Ten turniej nienajlepiej rozpoczął się dla nowodworzanek, które uległy 0:3 Szóstce Mielec. W trzecim secie poważnej kontuzji nabawiła się kapitan nowodworskiego zespołu Aleksandra Balcerowicz. To kompletnie rozbiło jej koleżanki, które nie były już wstanie podnieść się w tym spotkaniu.

W sobotę Biało-niebieskie podniosły się niczym feniks z popiołów wygrywając pewnie 3:0 z ligowym rywalem Mazovią. Do niedzielnego starcia nowodworzanki przystępowały w komfortowej sytuacji, ponieważ San Pajda Jarosław nie walczyła już o nic w tym turnieju po porażkach z 2:3 z Mazovią i Szóstką Mielec. Zawodniczki z Podkarpacia postawiły podopiecznym trenera Bartosza Kujawskiego twarde warunki i to one cieszyły się ze zwycięstwa 3:2 tym samym pozbawiając zespół NOSiRu awansu do finałów.

AD

Awans wywalczyły sobie warszawska Mazovia oraz Szóstka Mielec. Na trzecim miejscu uplasował się  NOSiR, a na 4. pozycji znalazł się zespół z Jarosławia.