NOSiR: Kolejny taniec zwycięstwa do kolekcji. Tym razem w rytm Waka-Waka [ZDJĘCIA]

NOSiR NDM

W sobotni wieczór siatkarki NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki zmierzyły się z Krótką Mysiadło w kolejnym spotkaniu II ligi. Nowodworzanki wygrały pewnie 3:0.

Od początku meczu na prowadzeniu był zespół gości. Nowodworzanki wyrównały na 15:15 po asie serwisowym Anny Gawęckiej. Nowodworzanki do końca seta pewnie dążyły do zwycięstwa i ostatecznie wygrały 25:21.

Drugi set nowodworzanki rozpoczęły od prowadzenie i nie dały szans rywalkom wygrywając 25:13.

Trzecia partia po raz kolejny rozpoczęła się od prowadzenia nowodworzanek. Przez moment gra była wyrównana i mogła się podobać nielicznie zgromadzonym w nowodworskiej hali kibicom. Ostatecznie NOSiR okazał się lepszy w stosunku 25:19.

Kolejne spotkanie nowodworzanki rozegrają już za tydzień w sobotę 27 stycznia. Gościem w hali Nowodworskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie NIKE Węgrów. Początek tego starcia o godzinie 18:00.

NOSiR: 3. Karolina Dąbrowska, 4. Żaneta Kokoszka, 5. Barbara Adamska, 6. Aleksandra Balcerowicz, 7. Anna Gawęcka, 11. Justyna Antosiewicz, 8. Dominika Balcerowicz (libero) oraz 14. Joanna Karasiewicz (libero), 10. Katarzyna Jędrzejewska, 9. Iga Zmitrowicz.

Krótka: 5. Aleksandra Sikorska, 8. Agnieszka Witkowska, 10. Joanna Prus-Jeziorowska, 11. Michalina Tokarska, 15. Dorota Kubiczek, 21. Paulina Kuźnia, 17. Paulina Kuźnia (libero) oraz 8. Katarzyna Fiuk.