NOSiR: Kolejne zwycięstwo w sparingu [ZDJĘCIA]

NOSiR NDM

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki we wtorkowy wieczór rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem na przeciwko zespołu ze Sportowej stanęła Ósemka Siedlce. Nowodworzanki wygrały to spotkanie pewnie 4:0.

Ósemka to ligowy rywal zespołu prowadzonego przez trenera Bartosza Kujawskiego. Od początku wydawało się, że mecz ten będzie długi i wyrównany. W pierwszej partii przewaga wahała się. Prowadzenie przechodziło raz na jedną raz na drugą stronę. Wydawało się, że przewagę zyskały przyjezdne z Siedlec i to one pewnie wygrają pierwszego seta. Nowodworzanki w końcówce potrafiły się jednak zmobilizować, odrobić straty, a w konsekwencji wygrać 25:23. Drugi set już od początku prowadziły zawodniczki z Nowego Dworu. Ostatecznie podobnie jak pierwszą partię wygrały 25:23. Trzeci set to pewna dominacja zespołu Bartosza Kujawskiego i wygrana 25:14. Również ostatni, czwarty set był od początku pod kontrolą Biało-Niebieskich i zakończył się zwycięstwem NOSiR-u 25:20.

Nowodworzanki wygrały pewnie kolejny sparing z ligowym rywalem. Może to dobrze zwiastować przed początkiem sezonu. Miejmy nadzieję, że dobrą formę NOSiR-u potwierdzą mecze z Białoruską Polesyą Mozyr. Te starcia już w czwartek i piątek o godzinie 18:30 w hali sportowej przy ul. Młodzieżowej (Osiedle Młodych).

NOSiR: Monika Kawa, Aleksandra Gogol, Katarzyna Jędrzejewska, Barbara Adamska, Żaneta Kokoszka, Karolina Dąbrowska, Dominika Balcerowicz. Grały także: Iga Zmitrowicz, Joanna Karasiewicz.