NOSiR: Kolejne zawodniczki znalazły nowe kluby

NOSiR NDM

Dwie zawodniczki reprezentujące NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki w minionym sezonie znalazły sobie nowy klub. Aleksandra Przepiórka i Katarzyna Śmieszek w nadchodzących rozgrywkach reprezentować będą Radomkę Radom, która zastąpi w rozgrywkach I ligi AZS Politechnikę Opolską.

Aleksandra Przepiórka reprezentowała barwy nowodworskiego zespołu przez ostatni rok. Do NOSiR-u trafiła z innego pierwszoligowca Jokera Świecie. Występuje na pozycji rozgrywającej. W Nowym Dworze była zawodniczką pierwszego wyboru. Zwłaszcza w końcówce sezonu prezentowała dobrą formę, a jej dobra posawa pozwoliła NOSiR-owi wygrać dwa mecze fazy play-out w Krośnie z tamtejszymi Karpatami. W drugim meczu niestety doznała kontuzji kostki i nie mogła dokończyć sezonu na parkiecie.

Katarzyna Śmieszek podobnie jak Przepiórka trafiła do Nowego Dworu przed minionym sezonem. Jej poprzednim klubem była Wisła Warszawa. Występuje na pozycji środkowej. Na przestrzeni sezonu jej status w drużynie zmieniał się bardzo dynamicznie. Zaczynała od bycia rezerwową by w końcówce sezonu być podstawową środkową bloku NOSiR-u.

Obie zawodniczki wybrały pozostanie w gronie pierwszoligowców i w nadchodzącym sezonie wystąpią w Radomce Radom. Zarówno Oli jak i Kasi życzymy powodzenia!