NOSiR: Justyna Antosiewicz pierwszym wzmocnieniem

NOSiR NDM

Justyna Antosiewicz została jako pierwsza przedstawiona jako nowa zawodniczka NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki. 21-letnia atakująca miniony sezon spędziła w pierwszoligowej WTS Solnej Wieliczka. 

Antosiewicz jest wychowanką Legionovii Legionowo. W latach 2012-2014 reprezentowała barwy SMS PZPS Sosnowiec. Grę na Śląsku łączyła z reprezentowaniem Polski na arenie między narodowej. W swoim dorobku ma między innymi zwycięstwo w Mistrzostwach Europy kadetek w 2013 roku.

Antosiewicz występuje na pozycji atakującej, a miniony rok spędziła w Solnej Wieliczka. Jednak jak sama przyznała chciała wrócić w rodzinne strony. – Pochodzę z Legionowa i chciałam wrócić bliżej domu. Ostatni rok w Wieliczce był dla mnie na pewno cenną lekcją. Doświadczenie na boiskach pierwszej ligi na pewno zrobi swoje. Mam nadzieje, że pomoże mi to w osiągnięciu sukcesu z zespołem NOSiR-u. – powiedziała nam nowa zawodniczka zespołu z Nowego Dworu.

Atakująca nie kryje również, że chce walczyć w Nowym Dworze o najwyższe cele. – Do przyjścia tutaj przekonała mnie idea ciekawego projektu. Chcemy walczyć o powrót do I ligi. Nowy Dwór na pewno na to zasługuje. Na trybuny przychodzi wielu kibiców i panuje fajna atmosfera. Miejmy nadzieję, że utrzyma się ona nawet po spadku i poniesie nas do walki o awans.

Szansa na debiut w Biało-Niebieskich barwach dla Justyny Antosiewicz nadejdzie wraz z początkiem października. Wtedy bowiem mają ruszyć rozgrywki II ligi.