LTS: Nowy rok i pierwsza porażka we własnej hali [WIDEO]

LTS Legionovia

Tradycyjnie, w niedzielne popołudnie zawodniczki LTS Legionovii Legionowo rozegrały spotkanie w ramach II ligi siatkówki kobiet. Na inaugurację 2018 roku do hali przy Piłsudskiego zawitała Krótka Mysiadło. Przyjezdne okazały się lepsze w stosunku 3:1.

Pierwszy set padł łupem zespołu Krótkiej, która wygrała to starcie, 25:23. Po zmianie stron Legionovia zagrała lepiej, przez cały czas prowadząc grę i kontrolując wynik. Podopieczne Wojciecha Lalka wygrały ostatecznie 25:18.

W trzeciej partii ponownie lepiej rozpoczęły gospodynie. W kluczowy moment tego seta z prowadzenia cieszyć się mogły zawodniczki Krótkiej. Najpierw były to tylko 2 „oczka”, jednak przyjezdne odskoczyły na bezpieczną przewagę. Legionovia zdołała jeszcze obronić 2 piłki setowe, ale ostatecznie po autowym serwisie przegrała 25:20.

W czwartym secie Krótka ponownie okazała się lepsza i wygrała pewnie 25:18, nie pozostawiając większych szans osłabionej tego dnia Legionovii.

Kolejnym meczem jaki rozegrają podopieczne Wojciecha Lalka będą derby przeciwko NOSiR-owi Nowy Dwór Mazowiecki. Dokładny termin tego meczu nie jest jeszcze znany. Pod uwagę brane są piątek (12 stycznia) i niedziela (14 stycznia).