LTS Legionovia: Znamy rywalki legionowskich siatkarek w MPJ!

LTS Legionovia

W Legionowie w hali Szkoły Podstawowej Nr. 1 przy ulicy Zakopiańskiej zostaną rozegrane ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorek. Turniej odbędzie się w dniach 15-18 lutego. Poznaliśmy już wszystkie rywalki siatkarek LTS Legionovii Legionowo!

We wtorek chwilę po godzinie 14 odbyło się losowanie grup turniejów ćwierćfinałowych Mistrzostwa Polski Juniorek. Legionowski zespół został przydzielony do grupy I razem z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała, MKS Polonią Świdnica, UKS-em Ares Nowa Sól, UKS-em Jedynka Łomża oraz MKS MOS Wieliczka. Grupa została podzielona na dwie podgrupy po trzy drużyny.

LTS znajdzie się w podgrupie A razem z BKS Bielsko-Biała i Polonią Świdnica. W podgrupie B zmierzą się Ares Nowa Sól, Jedynka Łomża oraz MOS Wieliczka. Faza grupowa zostanie rozegrane w systemie „każdy z każdym”. Następnie dwie najlepsze drużyny z podgrup staną na przeciwko siebie. Do półfinałów awansują dwie najlepsze ekipy w turnieju.

O kilka słów na temat losowania poprosiliśmy środkową LTS-u Aleksandrę Rojecką  – Według mnie losowanie było udane. Nie widziałyśmy co prawda gry naszych przeciwniczek, jednakże podchodzimy do nich z szacunkiem i mobilizacją. Wiemy jaki jest nasz cel w tym sezonie i tego będziemy się go trzymać. Własna hala to nasz duży atut i go wykorzystamy. Oczywiście zapraszamy do kibicowania Legionovii – powiedziała zawodniczka.

Grupa I

Podgrupa A

LTS Legionovia Legionowo
BKS Aluprof Bielsko-Biała
MKS Polonia Świdnica

Podgrupa B

UKS Ares Nowa Sól
UKS Jedynka Łomża
MKS MOS Wieliczka

Poniżej zestawienie wszystkich grup ćwierćfinałowych w Mistrzostwach Polski juniorek.

Zamieszczamy grupy ćwierćfinałowe MPJ! Gospodarz to ekipa z 1. miejsca w grupie A!Jak się Wam podobają wyniki losowania?

Opublikowany przez LTS Legionovia na 6 lutego 2018