LTS: „Lalki” wygrywają I ligę juniorek! [WIDEO]

LTS Legionovia

Juniorki LTS-u Legionovii Legionowo występujące w I lidze juniorek wygrały czwartkowe spotkanie ze Spartą Warszawa 3:0. Legionowianki nie dały szans swoim rywalkom wygrywając cały mecz oraz ligową rundę zasadniczą.

Początek meczu zaczął się bardzo dobrze dla podopiecznych Wojciecha Lalka. Legionowianki były skuteczne w ataku. Zawodniczki z Warszawy nie potrafiły znaleźć recepty na ataki „Lalek”. Gospodynie wyszły na kilkupunktowe prowadzenie, którego nie oddały do końca seta. Ostatecznie pierwsza część zakończyła się wynikiem 25:19 dla LTS-u.

Kolejna odsłona to ciągła dominacja siatkarek z Legionowa. Znów początek seta wyglądał bardzo dobrze. Legionowianki były pewnie zarówno w ataku jak i przyjęciu. Mimo dobrego wyniku pod koniec drugiego seta można było zauważyć zmęczenie spowodowane brakami kadrowymi. Zespół Sparty zaczął niebezpiecznie zbliżył się do LTS-u. Wojciech Lalek do dyspozycji miał tylko 3 rezerwowe. Ostatecznie LTS wygrał drugą partię 25:21.

Trzeci oraz ostatni set był jedynie formalnością. Wspaniała gra legionowskich siatkarek nie ustępowała i wydawało się, że można było będzie ze spokojem oglądać ten mecz do ostatniego gwizdka. Końcówka znów była jednak nerwowa. Przypomniała się nieco sytuacja z drugiego seta, gdzie legionowianki nieco oddały inicjatywę rywalkom. Siatkarki LTS-u w końcowym rezultacie wygrały trzeciego seta 25:20, zwyciężając całe spotkanie 3:0, a tym samym całą rundę zasadniczą.