Siatkarki LTS-u Legionovii bez szans na medal Mistrzostw Świata

Zawodniczki LTS-u Legionovii Legionowo, które przebywają na Mistrzostwach Świata w Meksyku U20, przegrały swoje ostatnie spotkanie o półfinał turnieju.

W reprezentacji występują trzy zawodniczki legionowskiego zespołu. W grupie, która miała wyłonić drużyny, które powalczą w półfinale o medal Mistrzostw Świata, Polski znalazły się z takimi drużynami jak – Brazylia, Rosja oraz Turcja. Pierwsze spotkanie siatkarki z Polski wygrały dość sensacyjnie 3:0 z Brazylią (pisaliśmy o tym tutaj), kolejnym niestety poległy 0:3 z Rosją a ostatnie, które dobyło się dzisiaj, przegrały z Turcją 1:3.

Trzy zawodniczki LTS-u Legionovii Legionowo występują w barwach reprezentacji Polski:  Aleksandra Gryka, Alicja Grabka i Zuzanna Górecka. Zawodniczkom pozostała walka o miejsca 5-8, lecz to i tak duży sukces reprezentacji oraz siatkarek legionowskiego zespołu.