LSK: DPD Legionovia przegrywa w prestiżowym spotkaniu

DPD Legionovia Legionowo

DPD Legionovia po słabym spotkaniu przegrywa z Chemikiem Police 0:3. Siatkarki z Legionowa właściwie nie podjęły walki w żadnym z setów i uległy w wyjazdowym spotkaniu. Przed zawodniczkami kolejne spotkanie z MKS Kalisz.

Po poprzednich spotkaniach w LSK, zawodniczki DPD Legionovii mogły liczyć na kolejny udany mecz, niestety tym razem drużyna Chemika Police pokazała siatkarkom grę na niezwykle wysokim poziomie. W pierwszym secie legionowianki uległy do 12, nie nawiązując żadnej poważnej walki z przeciwniczkami. W drugim secie Legionovia zdobyła najwięcej punktów, mimo to przegrała do 20. W ostatniej partii podopieczne Alessandro Chiappiniego zdobyły jedynie 15 punktów.

Po tej porażce DPD Legionovia zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. W następnej kolejce legionowianki zmierzą się z MKS-em Kalisz w wyjazdowym spotkaniu. Mecz zaplanowano na 16 listopada o 18:30.