Legionovia SA: Drużyna Olenderka musiała uznać wyższość Muszynianki

W sobotni wieczór siatkarki Legionovii Legionowo zmierzyły się w Muszynie z zespołem tamtejszej Muszynianki. Drużyna Piotra Olenderka przegrała 1:3.

Pierwszego seta gładko wygrały zawodniczki z Muszyny. Gospodynie już na początku wypracowały sobie przewagę, a wraz z biegiem czasu powiększały ją. Ostatecznie wygrywając 25:17. W drugim secie zawodniczki z Muszyny również nie pozostawiły złudzeń siatkarkom Legionovii i ponownie wygrały pewnie, tym razem 25:20.

Po przerwie losy meczu się odwróciły. Podopieczne Piotra Olenderka wyszły na tą partię bardzo zmotywowane. Dzięki temu wygrały 25:14 i pozostawiły sobie nadzieje na zwycięstwo w tym meczu. W czwartej partii lepsze po raz kolejny okazały się zawodniczki Muszynianki, które wygrały 25:17 i cały mecz 3:1.

Niestety po przełamaniu we własnej hali Legionowianki po raz kolejny musiały uznać wyższość przeciwników. Kolejny mecz drużyny Piotra Olenderka już 16 grudnia.