Legionovia SA: Jakub Skwarek drugim trenerem

DPD Legionovia Legionowo

W nowym sezonie nie tylko na parkiecie dane nam będzie oglądać nowe twarze w barwach siatkarskiej Legionovii. 26-letni Jakub Skwarek został II trenerem zespołu z Chrobrego. 

Młody trener ostatnio łączył obowiązki trenera grup dziecięcych w KS Metro Warszawa z grą w seniorskiej drużynie tegoż klub. Wcześniej Skwarek występował w MOS-ie Wola Warszawa, AZS-ie Częstochowa i AZS Politechnice Warszawa. Rok temu podopieczne młodego szkoleniowca zdobył srebrne medale Mistrzostw Polski w minisiatkówce.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do drużyny z Legionowa w roli drugiego trenera – powiedział nowy członek sztabu szkoleniowego. – Całe życie marzyłem, żeby pojawić się na parkietach ekstraklasy i walczyć przeciwko najlepszym drużynom w kraju. Legionovia ma solidne fundamenty i świetną infrastrukturę. Wierzę, że stworzymy bardzo zgraną drużynę, która może wielu zaskoczyć. Dziękuję Piotrkowi i Zarządowi za daną mi szansę i możliwość rozwoju – zakończył młody szkoleniowiec w rozmowie z biurem prasowym Legionovii.

Bez wątpienia młody trenerski duet Olenderek-Skwarek może sprawić, że Legionovia w tym sezonie zdobędzie więcej punktów niż rok temu. Początek nowego sezonu zaplanowany jest na 3 listopada, cały terminarz potyczek legionowianek na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet dostępny jest TUTAJ.

 

 FOT. Legionovia S.A