Dawid Michor do końca sezonu w Wiśle Warszawa

Siatkówka

Były już trener kadetek LTS-u Legionovii Legionowo, Dawid Michor do końca sezonu pomoże sztabowi szkoleniowemu seniorek Wisły Warszawa. Drużyna ze stolicy wygrała pierwsze dwa spotkania z Solną Wieliczką.

Odejście Michora z LTS-u wywołało sporo emocji wśród kibiców legionowskiego klubu. Sympatycy zastanawiali się dlaczego szkoleniowiec odchodzi tuż po wygraniu Mistrzostw Mazowsza. Szerzej pisaliśmy o tym w tym miejscu. 

Prezes legionwskiego stowarzyszenia szybko zareagował i powołał w miejsce Michora, niezwykle utytułowanego i jednego z lepszych trenerów młodziezowych w Polsce – Wojciecha Lalka.

Dawid Michor też długo nie nudził się w domu i skorzystał z propozycji, by pomóc Wiśle Warszawa w play-offach. Jednak jak przyznał w rozmowie z nami, zostaje tam tylko do końca sezonu, bowiem nadal chce pracować z młodzieżą.

Z pewnością młody szkoleniowiec otrzyma kilka propozycji trenerskich, tym bardziej krótkie przetarcie z seniorkami może pomóc mu się rozwijać. Dopiero za jakiś czas zobaczymy, gdzie od przyszłego sezonu pracować będzie Michor.