Michał Kulesza

Michał Kulesza

Środa 20:45 to ponoć najlepsza pora dla fanów piłki nożnej. Ja wole mecz w soboty o 11. Lokalny futbol, z którym jestem związany od dłuższego czasu, w pewnym momencie stał się moją pasją. Tak zostało do dziś. Mam nadzieję, że dzięki temu dowiesz się dużo o lokalnych drużynach z niższych lig, ale i nie tylko.

Jeśli chodzi o dziennikarstwo jestem z nim związany od 16-tego roku życia. Zaczęło się nieśmiało od kilku tekstów na oficjalnej stronie Świtu Nowy Dwór, tam również działam po dziś dzień. Później przyszła lokalna prasa. Z Gazetą Nowodworską współpracuję zresztą do dziś.

Ostatnimi czasy nie tylko piszę i robię zdjęcia. Możecie mnie też usłyszeć podczas transmisji na żywo z różnych wydarzeń, które pokazujemy na łamach naszego portalu.

Każde zajęcie które stawało się moją pracą, było również moją pasją. Tak jest też w każdej dziedzinie dziennikarstwa. Mam nadzieję, że będzie to idealnym połączeniem do stworzenia czegoś fajnego, jak NoToSport.

Jeśli chodzi o stronę prywatną to z wykształcenia jestem kucharzem oraz studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.