Niesamowite zwycięstwo KPR-u! Bramka w ostatniej minucie spotkania! [WIDEO]

KPR Legionowo

Podopieczni Marcina Smolarczyka w niedzielne popołudnie podejmowali Spójnię Gdynia. Legionowianie po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonali gości 21:20 (8:12).

Mecz nie zaczął się korzystnie dla gospodarzy. Spójnia rozpoczęła lepiej i widać było spokój oraz opanowanie w każdej z wyprowadzanych akcji. Gdynianie za każdym razem pokonywali Mikołaja Krekorę. Mimo lekkiej dominacji ze strony przyjezdnych, legionowianie nie pozostawali dłużni. Starali się za wszelką cenę doprowadzić do korzystnego dla siebie wyniku. Mimo zaciętej gry z obu stron, KPR zdołał tylko raz zremisować, na początku meczu. Legionowianie po obiecujących pierwszych 30 minutach zeszli do szatni przegrywając 8:12.

Druga połowa zapowiadała niesamowite emocje, bowiem gospodarze po ostatnich porażkach, chcieli sprawić swoim kibicom niespodziankę i zwyciężyć. Dwóch rzeczy nie można odmówić legionowskiej drużynie – walki oraz zaangażowania. Zawodnicy dosłownie „gryźli parkiet”. Początek drugiej odsłony rozpoczął się fenomenalnie. W ciągu 5 minut szczypiorniści zdołali doprowadzić do remisu. Następnie zaczęła się walka. Raz goście zaczęli dominować, raz KPR. Kiedy arbiter podyktował w ostatniej minucie rzut wolny dla gospodarzy przy stanie 20:20, kibice myśleli, że mecz zakończy się rzutami z siódmego metra. Wtedy Kamil Ciok oddał fenomenalny rzut dzięki, któremu piłka ominęła ustawiony szczelnie mur następnie cudownym trafem wpadła do siatki dając zwycięstwo drużynie z Legionowa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 21:20.

KPR Legionowo w następnym tygodniu zagra z Azotami Puławy. Wyjazdowe spotkanie zostało zaplanowane na 17 marca na godzinę 18:00.

Bramka Kamila Cioka w ostatniej minucie spotkania!

Decydujący rzut

Tak wyglądała bramka, która zdecydowała o meczu 🙂 W linku podsumowanie – zapraszamyhttp://kprlegionowo.pl/slider/wygrywamy-ze-spojnia/