KPR: Zgodnie z przewidywaniami, KPR wraca bez punktów

KPR Legionowo

KPR Legionowo nie sprawił niespodzianki i uległ w wyjazdowym spotkaniu Górnikowi Zabrze 20:27. Legionowianie kontynuują przykrą passę porażek z rzędu.

Pierwsza połowa spotkania dla gospodarzy była niezwykle prosta. KPR nie potrafił nawiązać z silniejszym zespołem i łatwo dawał wrzucać sobie bramki. Po 30 minutach gry goście schodzili przegrywając 6:16.

Gdy wydawało się, że Górnik zmiecie gości, to legionowski zespół wyraźnie się obudził, pomimo fatalnego wyniku z pierwszej połowy. Goście nie tylko grali jak równy z równym, ale zdołał nawet wygrać drugą połowę 14:11. Niestety nie wystarczyło to na zniwelowanie strat i mecz zakończył się wynikiem 27:20 dla miejscowych.

KPR już w niedzielę czeka bardzo ważne spotkanie ze Spójnią Gdynia. Drużyna z Trójmiasta zajmuje ostatnią lokatę i to właśnie na takim rywalu legionowianie powinni się w końcu przełamać. Mecz zaplanowano na 11 marca o godzinie 16:00 w Arenie Legionowo.