KPR: Wysoka porażka w Kielcach. Lider zbyt silny

KPR Legionowo

13 września KPR Legionowo rozegrał spotkanie wyjazdowe z liderem grupy granatowej – PGE Vive Kielce. Zawodnicy z Legionowa nie mieli najmniejszych szans w starciu z tak potężnym rywalem przegrywając 17:40.

Nic nie zapowiadało, aby  padł inny rezultat niż wysoka wygrana gospodarzy. Zawodnicy z Kielc, którzy są nie tylko w Polsce, ale i na świecie uznawani za potęgę piłki ręcznej nie dali najmniejszych szans legionowskiemu KPR-owi. Goście do 13 minuty grali bardzo źle, a Vive wyszło na prowadzenie 11:4. Dzięki dobrej grze w ataku i skutecznej obronie gospodarze stopniowo powiększali swoją przewagę. Po pierwszych 30 minutach kielczanie prowadzili już 22:9.

W drugiej części spotkania obraz gry praktycznie się nie zmienił. Vive grało jeszcze lepiej niż w poprzedniej połowie. Legionowianie pierwszą bramkę rzucili dopiero po 14 minutach od wznowienia meczu. Niestety gra zawodników z Legionowa nie powalała. KPR ostatecznie uległ wysoko 17:40

To było ostatnie spotkanie KPR-u Legionowo w tym roku. Następny mecz legionowianie rozegrają 17 stycznia z Zagłębiem Lubin na wyjeździe. Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00.

KPR: Mikołaj Krekora, Miłosz Kujawa, Kacper Wyrozębski, Kacper Adamski, Michał Grabowski, Damian Suliński, Tomasz Fugiel, Paweł Kowalik, Mateusz Miecznikowski, Michał Ignasiak, Franci Brinoviec, Paweł Gawęcki, Oskar Niedziółka, Kamil Ciok, Mateusz Rutkowski.