KPR: Wysoka porażka w Elblągu

KPR Legionowo

KPR Legionowo w ramach 4. kolejki PGNiG Superligi rozegrał wyjezdowe spotkanie z KS Meble Wójcik Elbląg. Niestety podopieczni Marcina Smolarczyka przegrali swój 3 mecz ligowy. Tym razem zdecydowanie 29:20.

Spotkanie rozpoczęło się od dobrej gry w obronie zawodnikow KPR-u. Goście jako pierwsi zdobyli bramkę i wydawało się, że to oni będą stroną dominującą. Legionowianie często wykorzystywali gapiostwo rywali, dobrze kontatakując. Gra obu drużyn była bardzo wyrównana. W końcowej fazie pierwszej połowy trudno było ocenić, kto może wyjść zwycięsko z tego meczu. Jednak to elblążanie wzięli sprawy w swoje ręce i zdołali zdobyć dwie bramki więcej od zespołu z Legionowa, schodząc na przerwę z prowadzeniem 11:9.

Druga część meczu była rozgrywana pod dyktando drużyny z Elbląga. KPR starał się, gonić wynik, lecz różnica cały czas wynosiła przynajmniej 3 gole. Widać było, że reprymenda trenera dobrze wpłynęła na szczypiornistów z Elbląga, którzy grali o wiele lepiej niż w pierwszej fazie meczu. Przewaga gospodarzy w końcówce wzrosła do 9 bramek, a mecz zakończył się wynikiem 29:20.

Kolejny mecz KPR-u Legionowo zostanie rozegrane w sobotę 30 września o godzinie 19:00. Legionowianie podejmą wtedy Wybrzeże Gdańsk. Serdecznie zapraszamy do Areny Legionowo!

KS Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo 29:20

KPR Legionowo: Krekora, Kujawa, Wyrozębski – Adamski, Grabowski, Jędrzejewski, Suliński, Fugiel, Kowalik, Miecznikowski, Ignasiak, Brinovec, Gawęcki, Niedziółka, Ciok, Rutkowski