KPR: Trener Smolarczyk nie powstrzymał emocji po niewygodnym pytaniu dziennikarza [WIDEO]

KPR Legionowo

Trener KPR-u Legionowo – Marcin Smolarczyk nie powstrzymał emocji po pytaniu naszego reportera, które dotyczyło poprawy gry i pomysłu na wygrywanie meczów w Superlidze. –Proponuje czasami samemu przebrać się w spodenki, wyjść na parkiet i zobaczyć jak to jest – usłyszał m.in. w odpowiedzi po porażce z Wybrzeżem Gdańsk 26:31 dziennikarz NoToSport.pl.

Wyniki legionowskich szczypiornistów nie napawają optymizmem. Po 5. kolejkach KPR w zbiorczej tabeli jest na przedostatnim miejscu i ma na swoim koncie zaledwie 2 punkty. Sytuację można tłumaczyć w różny sposób, chociażby zawirowaniami z licencją i późnym rozpoczęciem przygotowań do sezonu. Jednak skąd nerwowość w wypowiedzi trenera Marcina Smolarczyka, który wytknął naszemu reporterowi także brak wiedzy na temat problemów z pozyskaniem owej licencji?

Warto przypomnieć, że byliśmy jednym z pierwszych mediów lokalnych, które naświetliło problemy legionowskiego klubu i na bieżąco informowało o sytuacji.

Biorąc to wszystko pod uwagę, proponuje się zastanowić nad zadawaniem takich pytań – dodał na koniec Smolarczyk. Pytanie – celne – najwidoczniej trafiło w czuły punkt.

Posłuchajcie sami. Nagranie dostępne TUTAJ.