KPR: Szczypiorniści pojadą do Elbląga

KPR Legionowo

KPR Legionowo po ostatnim wygranym i emocjonującym meczu z Piotrkowianinem Piotrów Trybunalski, pojedzie do Elbląga, gdzie rozegra mecz z KS Meble Wójcik Elbląg. 

Legionowianie po zwycięstwie nad Piotrkowianinem odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze i zajmują obecnie 7 miejsce. KPR uzbierał aktualnie dwa punkty i wygrał jedno spotkanie na trzy rozegrane. Ambicja i zaangażowanie zespołu z Legionowa jest niesamowita. Pokazało to ostatnie spotkanie ze szczypiornistami z Piotrkowa Trybunalskiego. W poprzednim sezonie podopieczni Marcina Smolarczyka zwyciężyli tylko raz z drużyną z Elbląga pokonując ich na wjeździe. W Arenie Legionowo musieli niestety uznać wyższość przyjezdnych. Gra legionowskiego zespołu wygląda coraz lepiej. Błędy, które popełniali zawodnicy KPR-u w dwóch przegranych meczach zostały naprawione.

Zespół z Elbląga wyprzedza KPR Legionowo jedynie o jeden punkt, zajmując szóste miejsce. Ostatni mecz Elblążanie przegrali w Puławach z Azotami 30:19. Pierwsze spotkanie drużyna prowadzona przez Jacka Będzikowskiego wygrała z Pogonią Szczecin, a dwa następne z Gwardią Opole oraz wspomnianymi Puławami przegrali. Drużyna gospodarzy sobotniego meczu jest w tej samej grupie co legionowianie, czyli granatowej.

Spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane. Legionowianie uskrzydleni ostatnim zwycięstwem w Arenie Legionowo chcą znów wygrać kolejny mecz. Mecz w ramach 4. serii zostanie rozegrany w sobotę 23 września w Elblągu o godzinie 18:00.