KPR przed niewykonalnym zadaniem [ZAPOWIEDŹ]

KPR Legionowo

Po sobotniej porażce z Wybrzeżem Gdańsk podopieczni Marcina Smolarczyka w środę 4 października zmierzą się z ORLEN Wisłą Płock w ramach 6. serii spotkań PGNiG Superligi Mężczyzn.

Legionowianie wydają się stać na z góry przegranej pozycji. Ich środowy rywal jest liderem grupy pomarańczowej, a w ostatnich 5 meczach odniósł 5 zwycięstw. Podobną statystyką mogą pochwalić się jedynie NMC Górnik Zabrze, PGE Vive Kielce i Azoty Puławy.

KPR, który w sobotę odniósł czwartą ligową porażkę jest w dołku i nie zapowiada się, aby legionowianie szybko z niego wyszli. Trener Smolarczyk zapytany o to czy ma pomysł na poprawę gry zespołu nie krył po sobotnim spotkaniu zdenerwowania czy wręcz frustracji.

Że niby jak gra drużna? Wie pan w jakiej sytuacji był zespół przed rozpoczęciem tego sezonu? Jeśli jest pan taki mądry to zapraszam na trening. Założy pan spodenki i pokaże, co potrafi na boisku – powiedział szkoleniowiec legionowian.

Zatem mecz z Wisłą Płock nie zapowiada się na wielki przełom. Zdecydowanym faworytem są gospodarze. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 18.00.