KPR: Pogrom w Płocku

KPR Legionowo

Zgodnie z naszymi przewidywaniami KPR Legionowo wysoko uległ w starciu z ORLEN Wisłą Płock 25:37. Była to 5. ligowa porażka podopiecznych Marcina Smolarczyka.

Legionowianie rozpoczęli to spotkanie od prowadzenia 3:0 po dwóch bramkach Kamila Cioka i jednej Oskara Niedziółka. Gospodarze szybko się otrząsnęli i w 7. minucie doprowadzili do wyrównania 4:4.  Od tej pory Płocczanie w pełni panowali na boisku i kontrolowali przebieg tego meczu. Po 23. minutach gry mieli już 10 punktową przewagę, a pierwsza część tego spotkania zakończyła się wynikiem 21:12.

Druga połowa nie przyniosła wielkich zmian. Wiślacy do końcowej syreny przeważali, a legionowianie muszą pogodzić się z wysoką porażką. Najwięcej, bo aż 7 punktów dla gości zdobył Kacper Adamski, a jedną mniej bramkę rzucił Oskar Niedziółka.

KPR nadal pozostaje na 15.miejscu w tabeli zbiorczej, wyprzedzając jedynie Sandra SPA Pogoń Szczecin. Kolejny mecz podopieczni Marcina Smolarczyka rozegrają w następną sobotę, 14 października z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godz. 18.00 w Arenie Legionowo.

Wisła Płock – KPR Legionowo 37:25 (21:12)

Wisła: Borbely, Morawski – Daszek 1, Duarte, Krajewski 3 (0/1), Obradović 6, Ghionea 3, T. Gębala 3, Ivić 5 (3/3), M. Gębala 3, Źabić 5, Mihić, de Toledo 4, Wołowiec 2 (0/1)
Karne: 3/5

KPR: Krekora, Kujawa, Wyrozębski – Adamski 7, Grabowski 4 (4/4), Jędrzejewski, Suliński 1, Kowalik, Miecznikowski, Ignasiak, Brinovec 1, Niedziółka 6, Ciok 3, Rutkowski 3