KPR: Piotrkowianin na drodze szczypiornistów z Legionowa [ZAPOWIEDŹ]

KPR Legionowo

Drużyna z legionowa po dwóch porażkach z rzędu czeka na pierwsze punkty w tym sezonie. W niedziele 17 września o godzinie 16:00 KPR Legionowo podejmie w Arenie Legionowo Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.

Podopieczni Marcina Smolarczyka wrócili z ostatniego spotkania w Mielcu na tarczy.  Zwycięstwo było bardzo blisko, lecz dwie różne połowy zadecydowały o drugiej porażce z rzędu. (pisaliśmy o tym meczu TUTAJ) W nadchodzącym spotkaniu nie zagra kontuzjowany Michał Prątnicki (pisaliśmy o tym TUTAJ), który nabawił się urazu we wspomnianym wcześniej meczu. Legionowianie nie zdobyli jeszcze punktu w tym sezonie PGiNG Superligi. Mimo słabych wyników, gra KPR-u zadowala. Widać w szczypiornistach wolę walki do ostatniego gwizdka. Brakuje niewiele, aby osiągnąć końcowy sukces i jeśli tylko starczy sił na dwie równe połowy  w niedzielnym meczu, to spotkanie może zakończyć się szczęśliwie dla legionowskiego zespołu.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski zajmuje obecnie 6. miejsce w grupie pomarańczowej. Ma na swoim koncie 1 punkt, który wywalczył w ostatnim spotkaniu z Azotami Puławy. Padł tam nietypowy wynik jak dla tej dyscypliny sportowej, bo remis 28:28. Pierwsze spotkanie ligowe goście niedzielnego meczu przegrali z Gwardią Opole 22:31. Zawodnicy z Piotrkowa chcą zagrać tak, jak zrobili to  przeciwko Puławom i to według nich będzie głównym argumentem w starciu z KPR-em Legionowo. W zespole gra dwóch reprezentantów Polski, Bartosz Nasaj oraz Marcin Sochodowski. Ten drugi został powołany na wrześniowe zgrupowanie, które odbyło się w Płocku.

Zapowiada się emocjonująca batalia. KPR przyzwyczaił swoich kibiców, że walczą do ostatniej syreny. Zapraszamy serdecznie na spotkanie, które rozpocznie się 17 września o godzinie 16:00 w Arenie Legionowo!