KPR: Legionowianie przed trudnym zadaniem [ZAPOWIEDŹ]

KPR Legionowo

W środę 15 listopada legionowscy szczypiorniści zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Azoty Puławy. Goście z dorobkiem 25 punktów zajmują 4. pozycję w lidze, a KPR plasuje się na 3. miejscu od końca. Wydaje się więc, że zdecydowanym faworytem tego meczu będą przyjezdni.

Azotowcy w ostatnim spotkaniu ze Spójnią Gdynia pewnie wygrali 40:25. Dostępu do bramki broni niezwykle skuteczny Valentyn Koshovy, który w każdym meczu błyszczy fantastycznymi interwencjami i miał niemały udział w 7. dotychczasowych ligowych zwycięstwach. W ataku legionowianie będą musieli uważać na najskuteczniejszego zawodnika Azotów Patryka Kuchcińskiego. Barw drużyny z Puław broni obecnie aż 4 byłych zawodników KPR-u – Piotr Jarosiewicz, Piotr Jarosiewicz, Witalij Titow oraz Tomasz Kasprzak.

Wydaje się zatem, że podopieczni trenera Marcina Smolarczyka stoją na z góry przegranej pozycji. W sporcie jednak wszystko jest możliwe. Miejmy nadzieję, że zobaczymy w Arenie Legionowo mecz walki, a KPR postawi twarde warunki Azotowcom.