KPR: Brinovec po rekonstrukcji więzadeł

KPR Legionowo

Skrzydłowy legionowskiego KPR’u, Franci Brinoviec przeszedł operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Według informacji pochodzących z klubu, Polak pauzować będzie około 9 miesięcy, przechodząc wzmożoną rehabilitację.

Brinoviec urazu uszkodzenia więzadeł krzyżowych doznał na tuż po nowym roku, podczas zajęć treningowych KPR’u. Zawodnik wyprowadzając kontrę niefortunnie postawił stopę, która „zablokowała się”, a spowodowane przeciążenie uszkodziło więzadła. Po konsultacjach z medykami zarówno lekarze jak i zawodnik doszli do wniosku, iż wymagana będzie rekonstrukcja więzadeł, aby jak najszybciej i najskuteczniej przywrócić zawodnikowi pełen komfort nie tylko gry, ale także i normalnego funkcjonowania. Najwcześniej planowany powrót na boisko, to końcówka bieżącego roku.

Koledzy z zespołu wiedząc z jakimi ciężkimi chwilami obecnie zmaga się ich partner zrobili sobie zdjęcie z napisem „Franek, jesteśmy z Tobą! Wracaj szybko :)” i udostępnili je na oficjalnym profilu KPR’u Legionowo na Facebooku. Zawodnik szybko podziękował w komentarzu pod postem w dość żartobliwy sposób: „Wrócę silniejszy, a na pewno cięższy”.

Jak widać humor nie opuścił zawodnika ani na chwilę i możemy tylko czekać na powrót jednego z lepszych zawodników legionowian. Obecnie KPR, po decyzji o nie przyznaniu licencji i wycofaniu się z rozgrywek Superligi, gra w I lidze i zajmuje 6. pozycję, tracąc do lidera aż 18 oczek.

zdj. KPR Legionowo FB