KPR: Ambicja i walka nie wystarczyła. Elbląg wraca z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

KPR Legionowo

KPR Legionowo w niedzielę podjął w Arenie Legionowo, Meble Wójcik Elbląg. Podopieczni Marcina Smolarczyka przegrali spotkanie 19. kolejki 20:25 (12:11), jednak nie można im odmówić amicji i woli walki.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy. Legionowianie przy wielu sytuacjach popisywali się nienaganną skutecznością i raz za razem znajdowali sposób na pokonanie obrony drużyny z Elbląga. Goście jednie raz, w początkowej fazie, wyszli na prowadzenie. Końcowy wynik pierwszych 30 minut byłby wyższy, gdyby nie bardzo dobra postawa bramkarza gości – Adriana Fiodora. Ostatecznie KPR prowadził na półmetku meczu 12:11.

Druga odsłona rozpoczęła się dla gospodarzy niekorzystnie. Ataki KPR-u nie były tak skuteczne, jak w pierwszej połowie. Defensywa elblążan przypominała mur, przez który legionowianie nie mogli się przebić. 20 minut przed końcem meczu, goście prowadzili już 4 punktami, a ostatecznie zwyciężyli 25:20.

KPR Legionowo po 19. kolejkach plasuję się na 14. miejscu w zbiorczej tabeli Super Ligi (6. w grupie granatowej) z dorobkiem 19 punktów.

KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg 20:25 (12:11)

KPR Legionowo: Mikołaj Krekora, Kacper Adamski, Michał Grabowski, Wiktorj Jrzejewski, Damian Suliński, Tomasz Fugiel, Paweł Kowalik, Miłosz Kujawa, Kacper Wyrozębski, Mateusz Miecznikowski, Michał Ignasiak, Franci Brinovec, Paweł Gawęcki, Oskar Niedziółka, Kamil Ciok, Mateusz Rutkowski.