Świt: Znamy kolejne ruchy kadrowe

Świt Nowy Dwór Maz.

Do rozpoczęcia rundy wiosennej III ligi został niecały tydzień. Znane są już nazwiska, które przy Sportowej 66 w nowej rundzie nie zagrają. 

W połowie lutego pisaliśmy TUTAJ, o nowym zawodniku Świtu Kamilu Tladze, który rozpocznie walkę o punkty w „Biało-zielonych” barwach. Do ligowego rywala Świtu, Olimpii Zambrów przeniósł się Michał Steć, o tym transferze pisaliśmy TUTAJ.

Kolejnym zawodnikiem, który tej zimy opuścił, nowodworski klub jest Dominik Witkowski. Młody pomocnik wstąpił 11 razy w Świcie, dokładając do tego kilka występów w Lidze Okręgowej. Od nowej rundy Witkowski będzie grał w MKS-u Przasnysz.

Od nowej rundy Konrad Perzyna będzie występował w KS Raszyn. 24-letni pomocnik rozegrał w Świcie 57 spotkań, wpisując się dwukrotnie na listę strzelców. Perzyna przyszedł na Sportową 66 wiosną w sezonie 2015/16 własnie z Raszyna.

Nieoficjalnie z klubu przy Sportowej odszedł też Krystian Pałczyński. Wychowanek GKS-u Bełchatów rozegrał 46 spotkań w Świcie, strzelając 12 bramek. Na tą chwile zawodnik szuka klubu, ale przymierzany był do Omegi Kleszczów.

Świt rozpocznie piłkarską wiosnę przy Sportowej 66 meczem z Sokołem Ostróda, spotkanie zaplanowano na 17 marca na godzinę 17:00.