Świt: Wysokie zwycięstwo z liderem IV ligi. W sobotę „trójmecz”

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w środę 14 lutego w Ostrołęce rozegrał kolejny sparing. Tym razem zwyciężył 6:1 z liderem IV ligi północnej – Koroną Ostrołęka.

Nowodworzanie bez większych problemów poradzili sobie w sparingu przeciwko aktualnemu liderowi IV ligi północnej – Koronie Ostrołęka i ograli czwartoligowca aż 6:1. Na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników. Dwukrotnie bramkę zdobył Marcin Kozłowski, a po jednym trafieniu dołożyli Krystian Pałczyński, Konstantyn Ślęzak i Karol Drwęcki.

Warto odnotować, że w składzie zespołu Rafała Kleniewskiego znalazło się trzech zawodników z Akademii Piłkarskiej Świtu. W drugiej połowie na boisku pojawił się Kacper Nadulski występujący na co dzień w roczniku 2001 prowadzonym przez Radosława Kamińskiego. W 60. minucie dodatkowo weszli Adrian Ciesielski i Patryk Mielniczuk, którzy grają w Ekstralidze w roczniku 2002, którego szkoleniowcem jest Tomasz Reginis.

W najbliższą sobotę, 17 lutego nowodworzanie rozegrają tzw. trójmecz, czyli po jednej połowie z II-ligową Legionovią Legionowo i IV-ligowym Dolcanem Ząbki. Początek spotkania zaplanowano na 11.30 w Ząbkach.

Korona Ostrołęka – Świt  Nowy Dwór Mazowiecki 1:6 (0:3)

Bramki: Krystian Pałczyński, Michał Steć,  Konstantyn Ślęzak,  Marcin Kozłowski x2,  Karol Drwęcki
Skład:I połowa: Mateusz Prus (30’  Konstanty Antoniuk),  Radosław Śledziewski, Sebastian Cuch, Kamil Dankowski, Mateusz Pietroń, Maciej Sawicki, Konstantyn Ślęzak, Krystian Pomorski, Michał Steć, Piotr Basiuk, Krystian Pałczyński
II połowa: Konstanty Antoniuk (60’ Sebastian Nowiński), Konrad Perzyna, Kamil Dankowski (60’ Adrian Ciesielski), Karol Drwęcki, Kacper Nadulski, Paweł Broniszewski, Konstantyn Ślęzak (60’ Patryk Mielniczuk), Michał Morawski, Marcin Kozłowski, Kamil Wiśniewski, Kamil Wolski