Świt: Wygrana na koniec sezonu. Olimpia – Świt 0:4

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał w Zambrowie tamtejszą Olimpie. Gole w ostatnim meczu w tym sezonie dla Świtu strzelali Basiuk, Maciejewski, Michalik oraz Kozłowski.

Festiwal strzelecki rozpoczął się już w 3. minucie spotkania. Swoją bardzo dobrą dyspozycję utrzymuje Maciejewski, który strzałem na początku spotkania wyprowadził Świt na prowadzenie. Świt kontrolował przebieg meczu i nie dawał rozwinąć się atakom gospodarzy. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i to Świt schodził na przerwę, prowadząc skromnie 1:0.

Drugą połowę, Świt również rozpoczął od szybko zdobytej bramki. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Basiuk. Siedem minut później na tablicy wyników było już 0:3. Kolejną bramkę w tym sezonie zdobył Marcin Kozłowski. W 65. minucie Hubert Michalik ustalił wynik spotkania na 0:4.

Świt zakończył sezon na 12. miejscu. W trakcie sezonu pisaliśmy o minie na którą został wrzucony Marek Brzozowski. Na szczęście ta mina nie wybuchła, w grze nowodworzan widać zdecydowaną poprawę. Momentami nawet gra Świtu cieszyła oko i oglądało się to bardzo przyjemnie. Przed zawodnikami Świtu teraz krótkie urlopy aby szybko się zregenerować i rozpocząć przygotowania do nowego sezonu.

Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)

Bramki: 3′ Maciejewski, 53′ Basiuk, 60′ Kozłowski, 65′ Michalik