Świt: Remis w Olsztynie

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w sobotę rozegrał kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem nowodworzanie zmierzyli się w Olsztynie ze Stomilem. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Sobotni mecz ze Stomilem to już trzecia gra kontrolna nowodworzan w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi. Pierwszy sparing Świt wygrał z Ząbkovią Ząbki (4:3), zaś tydzień temu musieli uznać wyższość II-ligowego Znicza Pruszków (0:2).

Pierwszą bramkę dla Świtu zdobył Karol Drwęcki, który z półwoleja pokonał bramkarza „Dumy Warmii”. W drugiej połowie, indywidualną akcja popisał się Marcin Kozłowski i ustalił wynik spotkania na 2:2.

Stomil Olsztyn – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2

Bramki: testowany, Michał Góral – Karol Drwęcki, Marcin Kozłowski

Świt I połowa: Prus – Witkowski, Cuch (30′ Kamiński), Drwęcki, Ostrowski – Wiśniewski, Truskolaski, Pomorski, Basiuk, Maciejewski (30′ Michalik) – Rudnicki.

Świt II połowa: Prus – testowany, Cuch, Kamiński, Pietroń – testowany, Kozłowski, Broniszewski, testowany, Michalik – Maciejewski.