Świt: Remis na koniec rundy jesiennej

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował 0:0 z Olimpią Zambrów w meczu 17 kolejki. Niedzielne spotkanie zakończyło zmagania w rundzie jesiennej III ligi gr I.

Ostatni mecz rundy jesiennej obecnego sezonu nie zachwycił kibiców, którzy przyszli na stadion w Nowym Dworze. Początek spotkania był obiecujący dla przyjezdnych, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych. W 23. minucie goście mieli bardzo dobrą szansę na zdobycie pierwszej bramki, jednak strzał z rzutu wolnego minął bramkę Mateusza Prusa. Pogoda w ten listopadowy wieczór nie rozpieszczała zawodników na boisku. Niska temperatura i mocno wilgotna murawa nie pozwalała na granie piłką, co stwarzało problemy obu ekipom, nie mniej jednak z gry więcej okazji mieli zawodnicy z Zambrowa.

Druga połowę lepiej rozpoczęli goście, którzy już na samym początku mieli idealną szansę na prowadzenie. W 49. minucie rzutu karnego za faul Prusa nie wykorzystał Kamil Zalewski. Emocje rozpoczęły się dopiero w doliczonym czasie gry. Świt mógł i powinien wyjść na prowadzenie. Jednak dwie idealne sytuacje zmarnowali odpowiednio Rafał Maciejewski i Marcin Kozłowski.

Rundę jesienną nowodworzanie zakończyli na 12. miejscu w tabeli. Bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 9 porażek na pewno nie jest satysfakcjonujący dla sztabu jak i dla kibiców.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów 0:0 (0:0)

Świt: Prus – Kamiński, Pomorski, Drwęcki, Steć (50′ Ostrowski), Kozłowski, Śledziewski, Rudnicki (71′ Witkowski), Wiśniewski (70′ Maciejewski), Basiuk, Michalik

Olimpia: Czapliński – Zalewski, Łupiński, Jastrzębski, Ostaszewski, Malinowski, Radecki, Hryszko (64′ Gryko), Jackiewicz, Jastrzębski, Dawidowicz