Świt: Porażka ze Zniczem

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał w sobotę w Pruszkowie sparing z tamtejszym Zniczem. Nowodworzanie nie potrafili wykorzystać żadnej z szans i zasłużenie przegrali to spotkanie.  

Sobotni sparing rozpoczął się od minuty ciszy poświęconej zmarłemu Prezydentowi Gdańska – Pawłowi Adamowiczowi. Dużo lepiej na boisku wyglądali gospodarze, dla których sobotni mecz był pierwszym w tym roku. Nowodworzanie tydzień wcześniej pokonali Ząbkovię Ząbki 4;3.

Goście popełniali dużo błędów indywidualnych, z których korzystali zawodnicy Znicza. Pierwsza bramka to w dużej mierze zasługa Dariusza Zjawińskiego. Były gracz Świtu popisał się doskonałym podaniem, otwierającym drogę do bramki nowodworzan. Drugie trafienie dla pruszkowian padło po zamieszaniu w polu karnym po jednym ze stałych fragmentów gry.

Kolejny sparing Świt rozegra za tydzień ze Stomilem Olsztyn.

Znicz Pruszków – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 

Bramki: zawodnik testowany, Kubicki

Świt I połowa: Majchrzak – Witkowski, Cuch (30′ Kamiński), Drwęcki, Ostrowski, Wiśniewski, Truskolaski, Steć, Kozłowski, Michalik, Rudnicki

Świt II połowa: Majchrzak – Wiśniewski, Kamiński, Drwęcki (60′ Cuch), Pietroń, zawodnik testowany, Broniszewski, Pomorski, Basiuk, Michalik (75′ Piwowarek), Maciejewski