Świt: Czuć lekki niedosyt

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Wynik otworzył Paweł Kaczmarek a wyrównującą bramkę strzelił Kamil Tlaga. Kibice w Nowym Dworze mogli oglądać otwarty i ciekawy mecz.

Pierwsi wynik otworzyli goście. W 12 minucie za zagranie piłki ręką przez Macieja Ostrowskiego rzut karny wykorzystał Paweł Kaczmarek. Świt po stracie bramki zdecydowanie odżył i ruszył do odrabiania strat. Jedną z akcji stworzonych na prawej stronie boiska wykorzystał Kamil Tlaga, który bez problemów pokonał bramkarza Sokoła. Kibice zgromadzeni tego dnia przy Sportowej 66 mogli oglądać otwarty i szybki mecz. Zarówno goście jak i gospodarze stwarzali co raz to groźniejsze akcje. Jednak wynik do przerwy nie zmienił się i na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Drugą połowę lepiej rozpoczął Sokół, który aby utrzymać status quo na górze tabeli musiał wygrać w Nowym Dworze. Świt nie przestraszył się jednak gości i grał jak równy z równym z wyżej notowanym rywalem. W atakach nowodworzan brakowało chłodnej głowy przy wykończeniach sytuacji. I dlatego podopieczni Marka Brzozowskiego mogli mówić o sporym niedosycie. W grze „Biało-zielonych” widać jednak zdecydowaną poprawę, co może napawać optymizmem przed końcówką sezonu.

Nowodworzanie nie przegrali trzeciego meczu z rzędu. Kolejny mecz Świt rozegra 2 czerwca o 16:00 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1)

Bramki: 28′ Tlaga – 12′ Kaczmarek

Świt: Prus – Kamiński, Cuch, Ostrowski, Maciejewski, Napora, Kozłowski, Basiuk, Tlaga, Pomorski, Michalik