Już wszystko jasne. Świt ma nowego trenera!

Świt Nowy Dwór Maz.

We wtorek 29 stycznia zarząd Świtu Nowy Dwór Mazowiecki ogłosił nazwisko nowego trenera, który zastąpi na stanowisku Rafała Kleniewskiego. Wybrano 37-letniego Marka Brzozowskiego.

Mimo braku trenera, nowodworzanie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej 7 stycznia, jednak jak poinformowała oficjalna strona Świtu – pod okiem II trenera – Mariusza Miecznikowskiego. Długo musieliśmy czekać na ogłoszenie nowego nazwiska, szczególnie że coraz głośnej mówiło się o powrocie do Nowego Dworu Libora Pali czy Przemysława Cecherza.

AD

Ostatecznie przy Sportowej 66 postawiono na „młodość” i wybrano 37-letniego Marka Brzozowskiego. Nowy szkoleniowiec „biało-zielonych” przez ostatnie 7 lat pracował w warszawskiej szkole Barcelony – Escoli Varsovia. W swojej karierze może się pochwalić m.in. wychowaniem w juniorach Escoli Marcina Bułki – 19-letniego bramkarza, który obecnie reprezentuje barwy Chelsea Londyn.

Świt kolejny sparing rozegra w najbliższą sobotę. O godzinie 12:00 w Bełchatowie zmierzy się z GKS-em już pod okiem nowego szkoleniowca.

fot. Magdalena Cieslak (facebook.com/pg/EscolaVarsoviaOfficial)