Horror w Morągu. Huragan 2:3 Świt

Świt Nowy Dwór Maz.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał na wyjeździe Huragan Morąg 3:2. Ważne zwycięstwo nowodworzanom zapewnili Maciejewski, Basiuk i Rudnicki.

Nowodworzanie dobrze weszli w mecz, bowiem już w 6. minucie na tablicy wyników mieliśmy 0:1. Dobre podanie od Konrada Rudnickiego wykorzystał Rafał Maciejewskim i strzałem strzałem w długi róg bramkarza wyprowadził Świt na prowadzenie. W 28. minucie mieliśmy już 0:2. Tym razem akcję Kamila Wiśniewskiego na lewej stronie boiska wykorzystał Piotr Basiuk.

W drugiej połowie Sebastian Cuch za uderzenie rywala łokciem obejrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Po stracie zawodnika przez gości, gospodarze ruszyli do ataku chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 60. dobre dośrodkowanie wykorzystał Rafał Kruczkowski, który strzałem głową pokonał Mateusza Prusa. Gdy wydawało się, że kolejna bramka dla gospodarzy wisi w powietrzu, Konrad Rudnicki strzelił kolejną bramkę dla Świtu. W doliczonym czasie gospodarze za sprawą Rafała Śledzia zdobyli drugą bramkę.

Nowodworzanie tym zwycięstwem uciekli od strefy spadkowej. Kolejny mecz podopieczni Marka Brzozowskiego rozegrają w Wielką Sobotę. Do Nowego Dworu przyjedzie Mazur Ełk, spotkanie zaplanowane jest na 11:00.

Huragan Morąg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)

Bramki: Kruczkowski 60′, Śledź 90′ – Maciejewski 6′, Basiuk 28′, Rudnicki 78′

Huragan: Lawrenc – Stankiewicz (81′ Śledź), Biedrzycki, Maciążek, Paliwoda (64′ Boczko), Mroczkowski (35′ Bartkowski), Łysiak, Galik, Kruczkowski, Criciuma.

Świt: Prus – Cuch, Kamiński, Drwęcki, Ostrowski, Wiśniewski, Tlaga, Maciejewski (90′ Waśniowski), Basiuk (88′ Kozłowski), Michalik (85′ Pietroń), Rudnicki (80′ Szulkowski).

Żółte kartki: Paliwoda, Galik – Cuch, Szulkowski

Czerwone kartki: Cuch (2x żółta 48′)