Puchar Polski: Środa pod znakiem Pucharu Polski [ROZPISKA]

Puchar Polski

W środowe popołudnia drużyny z niższych lig rozpoczną walkę w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu mazowieckim. Swoje mecze rozegrają rezerwy Świtu, Sokół Serock, Dąb Wieliszew i Wisła Jabłonna. 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Escola Varsovia, 6 września godz. 18:30

Świt II w poprzedniej rundzie pokonał Pogoń Józefów 7:0, Escola zaś wygrała z rezerwami Marcovii Marki 4:1. Oba zespoły występują w tej samej lidze. Między nimi są 4 punkty różnicy, wyżej w tabeli jest drużyna z Warszawy. Oba zespoły preferują ofensywny futbol, co zwiastuje sporą ilość bramek na stadionie przy Sportowej 66.

Sokół Serock – Przyszłość Włochy, 6 września godz. 18:30

Sokół w ostatnim meczu ligowym przegrał z rezerwami Victorii Sulejówek. Przed własną publicznością będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Do Serocka przyjeżdża drużyna z Warszawy, która obecnie zajmuje 8. miejsce w Lidze Okręgowej – grupa Warszawa II. Szykuje się bardzo ciekawy mecz przy ul. Pułtuskiej.

Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa, 6 września godz. 19:00

Szlagierowe spotkanie tej rundy odbędzie się w Wieliszewie. Na mecz z Dębem przyjeżdża vice-lider Ligi Okręgowej – Hutnik Warszawa, który w tym sezonie tylko raz schodził z boiska pokonany. Było to w meczu z Bobrem Tłuszcz w poprzedniej kolejce ligowej. Wieliszewianie na pewno tego meczu nie odpuszczą, wszak nie przyzwyczaili swojej publiczności do przegrywania na własnym boisku.

Wisła Jabłonna – Sparta II Jazgarzew, mecz odwołany

Zawodnicy Wisły wygrali to spotkanie bez wychodzenia na boisko. Uzyskali walkower, bowiem, Sparta II Jazgarzew w ostatniej chwili wycofała się z rozgrywek.