Puchar Polski: Wisła Jabłonna kończy przygodę w Pucharze Polski

Puchar Polski

W środowe popołudnie  Wisła Jabłonna rozegrała spotkanie w IV rundzie okręgowego Pucharu Polski. Wiślacy, podjęli GKS Wilgę Garwolin, z którą przegrali 1:6 (0:2). Po tej porażce odpadli z turnieju „tysiąca drużyn”.

Wisła Jabłonny straciła w pierwszych 45. minutach dwie bramki. Gra zespołu nie powalała i widać było, że drużyna prowadzona przez Ryszarda Stromeckiego jest zdecydowanie gorsza od zespołu Wilgi, która na co dzień występuje w IV lidze.

Druga połowa była jedynie formalnością. Podopieczni Sergiusza Wiechowskiego wyszli o wiele bardziej zmotywowani i zaczęła się istna egzekucja. Goście zdobyli aż cztery bramki, które kompletnie pogrążył słabszą Wisłę. Bramkę dla drużyny z Jabłonny zdobył Łukasz Gałązka, lecz to był jedynie gol honorowy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla zespołu Wilgi Garwolin.

Gospodarze odpadają z okręgowego Pucharu Polski dochodząc do IV rundy tych rozgrywek. Następny mecz Wisła Jabłonna rozegra w niedzielę 24 września, gdzie podejmie w A klasowych zmaganiach rezerwy Marcovii Marki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Wisła Jabłonna – Wilga Garwolin 1:6 (0:2)

K.S Wisła Jabłonna: Patryk Zemajtis – Michał Szymczak (46’Adrian Polak), Michał Banaszek (46’Hubert Konski), Mikołaj Kropicz, Mateusz Mrozowski (55′ Łukasz Walczak) – Rami Mohamed Mohamed Moussa (46’Jaroslaw Kowalski) , Łukasz Gałązka, Michał Wawszczak (55’Mateusz Kowalski), Tomasz Wierzbicki – Szymon Prandzioch (55’Adam Podgórski), Łukasz Karczmarczyk (55’Tomasz Tomaszek)