Ten rocznik Świtu pokonał wszystkich w okolicy! Bezapelacyjne zwycięstwo w turnieju ŚWIT NOSIR Cup [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Piłka Młodzieżowa

W ubiegłą sobotę, 16 grudnia w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 66 odbył się pierwszy w historii turniej piłkarski Świt NOSiR Cup rocznika 2008. Na boisku organizatorzy okazali się „mało gościnni” i bezapelacyjnie zwyciężyli.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: Partyzant Leszno, Derkacz Czosnów, Wkra Pomiechówek, FA Płońsk, Sokół Nasielsk i trzy zespoły wystawione przez gospodarzy, Świt (biali), Świt (niebiescy) oraz Świt rocznik 2009.

Od początku turnieju wyłoniło się dwóch głównych faworytów, Football Academy Płońsk prowadzony przez Roberta Jadczaka i zespół białych Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, którego szkoleniowcem jest Adrian Zaremba.

Gospodarze nie pozostawili żadnych złudzeń i w finale pewnie 4:0 pokonali rywali zza miedzy. Najlepszym zawodnikiem turniej został wybrany Oskar Biliński (FA Płońsk), najlepszym bramkarzem Hubert Miecznikowski (Świt biali), natomiast królem strzelców z 19 bramkami na koncie został Wiktor Kieszek.

Faza grupowa:

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Świt Nowy Dwór Maz. 2009 11:1

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – Partyzant Leszno 0:1

Sokół Nasielsk – Derkacz Czosnów 4:1

FA Płońsk – Wkra Pomiechówek 10:0

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Sokół Nasielsk 2:0

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – FA Płońsk 4:2

Świt Nowy Dwór Maz. 2009 – Derkacz Czosnów 8:2

Partyzant Leszno – Wkra Pomiechówek 6:0

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Derkacz Czosnów 18:0

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – Wkra Pomiechówek 10:0

Świt Nowy Dwór Maz. 2009 – Sokół Nasielsk 1:5

Partyzant Leszczno – FA Płońsk 0:5

Klasyfikacja grupowa:

Grupa A:

  1. Świt Nowy Dwór Maz. (biali) 9 pkt. 31:1
  2. Sokół Nasielsk 6 pkt. 9:4
  3. Świt Nowy Dwór Maz. 2009 3 pkt. 10:18
  4. Derkacz Czosnów 0 pkt. 3:30

Grupa B:

  1. FA Płońsk 6 pkt 17:4 +13
  2. Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) 14:3 +11
  3. Partyzant Leszczno 6 pkt. 7:5 +2
  4. Wkra Pomiechówek 0 pkt. 0:26

Mecz o 7. Miejsce

Derkacz Czosnów – Wkra Pomiechówek 1:2

Mecz o 5. Miejsce

Świt Nowy Dwór Maz. 2009 – Partyzant Leszczno 0:3

I półfinał

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) 7:2

II półfinał

Sokół Nasielsk – FA Płońsk 0:3

Mecz o 3. Miejsce

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – Sokół Nasielsk 4:0

Finał

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – FA Płońsk 4:2

Klasyfikacja końcowa:

  1. Świt Nowy Dwór Maz. (biali)
  2. FA Płońsk
  3. Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy)
  4. Sokół Nasielsk
  5. Partyzant Leszno
  6. Świt Nowy Dwór Maz. 2009
  7. Wkra Pomiechówek
  8. Derkacz Czosnów

MVP turnieju: Oskar Biliński (FA Płońsk)

Najlepszy strzelec: Wiktor Kieszek (19 bramek)

Najlepszy bramkarz: Hubert Miecznikowski

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (biali): Hubert Miecznikowski, Olek Leśniak, Igor Szymański, Szymon Małecki, Michał Sazonowicz, Mikołaj Zawadzki, Wiktor Kieszek, Filip Ciepluch

Football Academy Płońsk: Radosław Kulak, Marcel Ludwikowski, Oskar Biliński, Maciej Piórkowski, Michał Kościelewski, Witold Fronczak, Bartłomiej Gerasik, Julian Ziółkowski, Kacper Pustoła

UKS Sokół Nasielsk: Sebastian Fiedorczyk, Michał Konerberger, Maciej Kućmiński, Filip Łyczkowski, Krystian Mosakowski, Oskar Nerć, Tymoteusz Ogrodowski, Bartłomiej Otoski, Mateusz Sitek, Jan Szulkowski, Dawid Ziemiecki

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (niebiescy): Kuba Jackowski, Oskar Zalewski, Marcel Marquitan, Karol Żbikowski, Michał Zieliński, Alan Miecznikowski, Alan Krysztofiak

Partyzant Leszno: Mikołaj Perlan, Szymon Rogowski, Wiktor Kowalczyk, Wiktor Rutkowski, Cyprian Skowyra, Bartek Gałązka, Oskar Wach, Olek Zając, Rafał Grzeszczuk, Wiktor Falarz

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2009: Ignacy Wasilko, Damian Grzelak, Bartosz Ambroziak, Maksymilian Rybkowski, Filip Boruc, Michał Mirowski, Filip Omiotek, Szymon Kurpiewski, Kacper Kaczorowski

Wkra Pomiechówek: Patryk Koźniewski, Kacper Czerwiński, Krzysztof Pawelski, Łukasz Kiliś, Dominik Szwech, Tobijasz Ujazda, Krzysztof Olejniczak, Nikodem Kózka, Antoni Toma, Bartosz Wiktorowicz, Hubert Kowiecki

Derkacz Czosnów: Mieszko Turkowski, Wiktor Klemarczyk, Oliwier Piasecki, Antoni Janikowski, Michał Kukułka, Bartek Ocipka, Joachim Owczarek, Kamil Stańczyk, Maciej Wasilewski, Rafał Wernik, Wojciech Żebrek, Szymon Mazur