Młodzi zawodnicy Legionovii Legionowo na warsztatach w Niemczech! [WIDEO]

Piłka Młodzieżowa

Młodzi adepci piłki nożnej z Legionowa pojechali w ramach warsztatów do klubu 1. Bundesligi – VFL Wolfsburg! Jest to bardzo duże wyróżnienie dla zawodników, którzy na co dzień trenują w barwach Legionovii.

Piłkarze, którzy mają przyjemność trenować na boiskach zespołu z Niemiec to – Jan Krzywański, Maciej Kikolski, Wiktor Nowak, Adam Koliński, Filip Zwoliński, Jan Mitura oraz Stanisław Mitura. Razem z Legionovią udał się również młodzieżowy zawodnik Sokoła Serock, Bartosz Wojnarowski. Całe warsztaty zostały zorganizowane przez PAF – Polską Akademię Futbolu oraz trenera Janusza Dajwłowskiego. Nad zawodnikami czuwa trener koordynator Bartłomiej Gołaszewski.

Młodzieżowcy przez tydzień będą mogli trenować na podgrzewanej, sztucznej nawierzchni, co nie jest dla nich normalnością. Na co dzień na tym samym obiekcie swoje treningi odbywa pierwsza drużyna zespołu Jakuba Błaszczykowskiego. Zapewne będzie to bardzo cenna lekcja dla zawodników Legionovii, która w przyszłości zaprocentuje kolejnymi sukcesami.

Nagranie jednego z treningów na boisku w Wolfsburgu:

Obóz piłkarski VFL Wolfsburg

Trening piłkarski młodych Polaków w VfL Wolfsburg

Opublikowany przez PAFPolska Akademia Futbolu -Sport Future- Polskie Orły na 26 marca 2018